Wybór dokładnego preparatu
Vicks AntiGrip — wybierz dokładny wariant
Wybierz dokładny preparat
Ta nazwa obejmuje warianty o różnych składach lub postaciach. Wybierz nazwę z opakowania, aby otworzyć kartę właściwego produktu.
Vicks AntiGrip Complex
Paracetamol 500 mg + gwajafenezyna 200 mg + chlorowodorek fenylefryny 10 mg
Proszek do sporządzania roztworu doustnego, saszetka
Vicks AntiGrip Dzień i Noc
Tabletka na dzień: paracetamol 500 mg + chlorowodorek pseudoefedryny 60 mg; tabletka na noc: paracetamol 500 mg + chlorowodorek difenhydraminy 25 mg
Tabletki powlekane: postać na dzień i postać na noc